ТОВ "Науково-виробнича компанія "ІНТЕРФАРМБІОТЕК""

Українська фармацевтична біотехнологічна компанія

Що ми виробляємо

     Наша компанія спеціалізується на виробництві активного фармацевтичного інгредієнту – субстанції Інтерферону альфа-2b рекомбінантного людини та готових лікарських засобів, що містять вищевказану субстанцію,  у  лікарській формі ліофілізатів для розчину для

ін´єкцій, ліофілізату для приготування крапель назальних, а також супозиторіїв. Компанія розробила технологію виробництва першого вітчизняного пегiнтерферону альфа-2b.

Про інтерферон

Інтерферон – це білкова молекула, яка забезпечує противірусний імунітет. 

Інтерферон є продуктом самого організму людини, природним захистом від вірусної інфекції. 

Було встановлено, що інтерферон виробляється будь-якими клітинами організму як захисний засіб у перші години проникнення в клітину будь-яких генетично чужих агентів (антигенів), чужорідних білків і нуклеїнових кислот. Особливо інтенсивно клітини синтезують інтерферон у випадках, коли такими антигенами виявляються віруси.

Однак, деякі віруси можуть блокувати цей природний захисний механізм. Але цей блок можна оминути. Якщо вірус блокує вироблення інтерферону, лікування інтерфероном може це компенсувати  

Препарати на основі інтерферонів

Препарати на основі інтерферонів використовуються у клінічній практиці протягом багатьох років. Вони мають три основні види біологічної активності: імуномодулюючу, антивірусну та протипухлинну.

Як лікарські засоби вони стали важливими насамперед завдяки своїм противірусним властивостям.

У чому полягає перевага інтерферонів перед іншими противірусними препаратами?

По-перше, на клітинному рівні інтерферони мають біологічну противірусну активність відносно практично всіх типів ДНК і РНК вірусів, запускаючи в клітинах програму синтезу антивірусних білків. Головна перевага та відмінна риса інтерферону як противірусного лікарського препарату полягає в його здатності пригнічувати реплікацію практично всіх без винятку вірусів незалежно від їхньої будови. Цим інтерферон вигідно відрізняється від більшості противірусних хімічних препаратів, які мають лише окремі типи противірусної дії зазвичай щодо вузького кола тих чи інших вірусів.

По-друге, на рівні організму інтерферон викликає активацію противірусного імунітету.

Таким чином, одна молекула інтерферону активує різні сторони розвитку захисних реакцій проти вірусів: має пряму противірусну дію, а також стимулює реакції вродженого та набутого противірусного імунітету. Результат - залучення всіх можливих противірусних механізмів в організацію єдиної захисної реакції організму проти вірусу, що потрапив в організм.

Препарати на основі інтерферонів застосовуються за призначенням лікаря.

Лікарські засоби

- Лаферон-ФармБіотек® супозиторії

Лаферон-ФармБіотек® супозиторії- противірусний препарат, який містить інтерферон альфа-2b рекомбінантний людини.

 

Торгівельна назва: Лаферон-ФармБіотек® супозиторії


АТС код: L03A B05


Лікарська форма:  супозиторії ректальні 250 000 МО № 10; 0, супозиторії ректальні 500 000 МО № 10, супозиторії ректальні 1 млн МО № 10, супозиторії ректальні 3 млн МО № 10

 

Лаферон-ФармБіотек® супозиторії має широкий спектр біологічної активності. Першорядне значення має виражена противірусна та імуностимулююча дія, а також активація протипухлинного захисту.

Інтерферони регулюють взаємовідносини між ланками клітинного й гуморального імунітету;  регулюють продукцію медіаторів запалення;  надають пряму противірусну дію: інгібують прикріплення, реплікацію, транскрипцію та  інше. Інтерферони характеризуються високою антихламідійною активністю.

Застосування препарату Лаферон-ФармБіотек® супозиторії  у складі комплексного лікування хронічних інфекційно-запальних захворювань дає змогу підвищити ефективність антибактеріальних і інших препаратів, які застосовуються для лікування, а також зменшити їх системну токсичну дію, скоротити тривалість лікування.

 

Показання для застосування: 

Лаферон-ФармБіотек® супозиторії ректальні застосовують дітям і дорослим як монотерапію та у складі комплексного лікування при різних вірусних та вірусно-бактеріальних інфекціях. Препарат показаний для застосування при: 

- грипі та ГРВІ;

- вірусно-бактеріальних інфекціях респіраторного тракту;

- дитячих вірусних інфекційних хворобах (епідемічний паротит, кір, краснуха, вітряна віспа, мононуклеоз);

- ротавірусній інфекції;

- хронічному вірусному гепатиті В у дітей;

- внутрішньоутробних інфекціях (TORCH-інфекції), пневмонії, сепсисі, менінгіті у дітей;

- дисплазіях шийки матки, асоційованих з вірусом папіломи людини;

- хронічних інфекційно-запальних захворюваннях урогенітального тракту.

- препарат застосовують з метою реабілітації дітей, що часто хворіють на респіраторні інфекції.

 

Інструкція для медичного застосування лікарського засобу

- Лаферон-ФармБіотек® НАЗАЛЬНИЙ

Лаферон-ФармБіотек® НАЗАЛЬНИЙ - противірусний препарат, який містить інтерферон альфа-2b рекомбінантний людини.

 

Торгівельна назва: Лаферон-ФармБіотек® НАЗАЛЬНИЙ

 

АТС код: L03A B05

 

Лікарська форма:  ліофілізат для приготування крапель назальних 1000000 МО флакон з кришкою-крапельницею, № 1

 

Лаферон-ФармБіотек® НАЗАЛЬНИЙ надає пряму противірусну дію. Під впливом інтерферону альфа-2b припиняється розмноження вірусів (грипу, парагрипу, аденовірусів, риновірусів, реовірусів і ін.) в інфікованих клітинах.

Також виробляються захисні фактори, що попереджають зараження інших клітин.

Додаткова імуномодулююча дія препарату полягає в активації фагоцитозу, стимуляції утворення антитіл та лімфокінів.

 

Показання для застосування: 

- лікування і профілактика гострих респіраторних вірусних та вірусно-бактеріальних інфекцій у дітей та дорослих (в тому числі новонароджених);

- з метою профілактики при загрозі захворювання (в період епідемії, при контакті з хворим з ГРВІ);

у комплексній терапії вірусних захворювань ока, різних форм офтальмогерпесу (кератокон'юктивіти, кератоувеїти і ін.).

 

ЛАФЕРОН-ФармБіотек® НАЗАЛЬНИЙ містить не готові краплі, а сухий порошок. Перед застосуванням необхідно відкрити флакон і заповнити охолодженою до кімнатної температури кип'яченою водою (при інтраназальному застосуванні) або фізіологічним розчином (для приготування очних крапель). Далі необхідно одягнути кришку-крапельницю (йде в комплекті з флаконом).

Після приготування зберігаємо 2 дні при кімнатній температурі або 5 днів в холодильнику (перед застосуванням розігріти в руках).

 

Інструкція для медичного застосування лікарського засобу

- Лаферон-ФармБіотек®Ліофілізат для розчину для ін’єкцій. 

Лаферон-ФармБіотек® Ліофілізат для розчину для ін’єкцій  - противірусний препарат, який містить інтерферон альфа-2b рекомбінантний людини.

 

Торгівельна назва: Лаферон-ФармБіотек® 

 

АТС код: L03A B05

 

Лікарська форма: Ліофілізат для розчину для ін’єкцій.

10 флаконів з ліофілізатом дозуванням 1 млн МО, 3 млн МО або 5 млн МО у картонній коробці.

5 флаконів з ліофілізатом дозуванням 1 млн МО, 3 млн МО або 5 млн МО в комплекті з розчинником (вода для ін’єкцій) по 2 мл в ампулах № 5 у картонній коробці.

1 флакон з ліофілізатом дозуванням 3 млн МО, 5 млн МО, 6 млн МО, 9 млн МО або 18 млн МО в комплекті з розчинником (вода для ін’єкцій) по 2 мл в ампулі № 1 у картонній коробці.

 

Лаферон-ФармБіотек®, як і природний лейкоцитарний інтерферон, має три основні види біологічної активності: імуномодулюючу, антивірусну та протипухлинну.

Механізм дії препарату Лаферон-ФармБіотек® заснований на тому, що інтерферон, зв’язуючись з відповідними рецепторами клітин організму, індукує комплекс внутрішньоклітинних механізмів, що призводить до появи ферментів, які запобігають реплікації вірусів, збільшують фагоцитарну активність макрофагів, специфічну  цитотоксичність лімфоцитів до клітин-мішеней, інгібують проліферацію метастазуючих клітин.

 

Показання для застосування: 

Лаферон-ФармБіотек® застосовують у комплексній терапії  при:

– гострому і хронічному вірусному гепатиті В (середньотяжкі і тяжкі форми);

– хронічному гепатиті С;

– гострих вірусних, бактеріальних і змішаних інфекціях (у тому числі при гострій респіраторній вірусній інфекції у дітей, у тому числі у новонароджених, гострому  діарейному  синдромі у новонароджених, гострих кишкових інфекціях у дітей раннього віку з явищами гіпокоагуляції);

– гострих і хронічних септичних захворюваннях вірусної і бактеріальної природи, включаючи дисеміновані форми гострого і хронічного сепсису;

– герпетичних інфекціях різної локалізації: оперізувальний лишай, множинні шкірні герпетичні висипання; генітальна герпетична інфекція; герпетичні кератокон’юнктивіти і кератоувеїти, гострий герпетичний стоматит у дітей;

– хронічному урогенітальному хламідіозі;

– ураженнях нервової системи з моно- та полірадикулярними больовими синдромами;

– розсіяному склерозі;

– папіломатозі гортані;

– меланомі шкіри і ока; раку нирки, сечового міхура, яєчника, молочної залози; саркомі Капоші, мієломній хворобі; хронічній мієлоїдній лейкемії, волосатоклітинній лейкемії, неходжкінських злоякісних лімфомах, базальноклітинній карциномі; Т-клітинній лімфомі шкіри (грибоподібному мікозі).

 

Інструкція для медичного застосування лікарського засобу